نتایج جستجو برای عبارت :

پنج راهکار ساده برای شناسایی و شکست شایعات

درد درد درد شکست شکست شکست غم غم غم ضعف ضعف ضعف درد درد درد شکست شکست شکست غم غم غم ضعف ضعف ضعف درد درد درد شکست شکست شکست غم غم غم ضعف ضعف ضعف درد درد درد شکست شکست شکست غم غم غم ضعف ضعف ضعف درد درد درد شکست شکست شکست غم غم غم ضعف ضعف ضعف درد درد درد شکست شکست شکست غم غم غم ضعف ضعف ضعف درد درد درد شکست شکست شکست غم غم غم ضعف ضعف ضعف درد درد درد شکست شکست شکست غم غم غم ضعف ضعف ضعف درد درد درد شکست شکست شکست غم غم غم ضعف ضعف ضعف درد درد درد شکست شکست شک
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
✅پنج راهکار ساده برای شناسایی و شکست شایعات و فیک‌نیوزهای کرونایی 
1️⃣بر روی لینک های ذیل محتواها کلیک کنید. در اکثر شایعات،  لینکهای ساختگی مورد استفاده قرار میگیرند. با یک کلیک ساده به بدون منبع بودن متن پی خواهید برد.❗️
2️⃣اگر در داخل متن به مصاحبه یک فرد با یک‌ رسانه اشاره شده بود،➖ حتما با یک جستجو، منبعی که ذکر شده را بررسی ➖کنید. خواهید دید اصلا چنین متنی در منبعی که گفته شده وجود ندارد.
3️⃣متن های که کلیدواژه های منبع آگاه، منب
شکست شکست شکست
شکست میخورن آدما
ی عده این وسط
میان بازم بهشون انرژی منفی میدن
شمایی که نمیتونین انرژی مثبت بدین
حداقل نرین طرفو از همه امیداش ناامید کنید
شاید یکی این وسط عین من اولین شکستش
تو عمرش باشه ولی بخاطر شما
این شکست ادامه دار بشه
پس حداقل اینه تو اون لحظه هیچی نگی به آدم 
دوست محترم.....

با این جملات، شکست عشقی را فراموش کنید

تمام کردن یک رابطه عاطفی، ساده نیست

تمام کردن یک رابطه عاطفی، ساده نیست. جدا شدن از فردی که روزها، ماهها و حتی سالهای زیادی را با او گذرانده اید، می تواند قلب شما را بشکند و زندگی را به کام تان تلخ کند. این احساس طبیعی است اما راههای وجود دارند که می توانند بهبودی حال شما سرعت بخشند. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که از جدایی رنج می کشید، جملاتی که در اینجا برایتان آورده ایم را بارها و بارها با
راهکار مؤثر برای مراقبت از پوست
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
سلام دوستان 
در این مطلب از وبلاگ پرورش بلدرچین می خواهیم شما را با راهکار های ساده بازاریابی و فروش تخم بلدرچین اشنا سازیم
شاید در هیچ وبلاگ یا وبسایت دیگری این تکنیک ها را به شما یاد ندهند اما من در امروز قصد دارم آنها را به شما یاد دهم
اولین تکنیک بازایابی --- استفاده از منابع رایگان است. اینترنتی بهترین راه برای بازاریابی است. سایت های زیادی هستند که حاضرند تبلیغ شما را به صورت کاملا رایگان بر روی وب سایت خود قرار دهند.دیوار و شیپور نمونه
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
New York hospitals battle coronavirus as hundreds of patients flood in: 'We must not break'.
cnbc.com

صدها نفر به بیمارستان های نیویورک سرازیر شدند؛ بیمارستان ها در حال جنگ با کرونا ویروس هستند. "ما نباید شکست بخوریم"
شعار ما کرونا را شکست می دهیم را به شعار ما نباید از کرونا شکست بخوریم تغییر دهید.
سیاست شکست دادن یا پیروز شدن که از ادبیات حماسی ما ناشی می شود این مفهوم را می رساند که باید در فرصتی مناسب به کرونا حمله کنیم و وی را شکست بدهیم در صورتیکه ما نشان داده ایم که استاد تبدیل فر
سخنان بزرگان در مورد شکست در زندگی
به نظر می رسد که شکست برای عموم مهم تر از موفقیت است یا حداقل اینطور به نظر می رسد. وقتی که ما در مورد آن فکر می کنیم دلهره می گیریم ، سعی می کنیم از آن جلوگیری کنیم و هر وقت ایده های غیر متعارف داریم از خود سؤال می کنیم که ایا موفق خواهیم شد یا شکست خواهیم خورد. اما حقیقت ساده این است — هیچ موفقیت بزرگی هرگز بدون شکست حاصل نشده است.
ممکن است شکست شما یک شکست فاحش باشد. یا یک سری خراب کاری های کوچک درست مانند 10،

چطور با شکست عاطفی مدارا کنیم؟

هیچ‌چیزی به صورت اتفاقی در زندگی انسان روی نمی‌دهد و همه چیز نظمی الهی دارد‎

چطور با شکست عاطفی مدارا کنیم؟مهم‌ترین مسئله برای مقابله با از دست دادن عملکرد عادی روزمره است.
ادامه مطلب
مردم سراسر جهان همیشه برای بهبود مهارت های مدیریت زمان خود تلاش می‌کنند. مردم غالبا احساس می‌کنند وقت کافی برای رسیدگی به هر کاری که می‌خواهند در طول روز انجام بدهند، ندارند. آن‌ها مشغول کار هستند و سرشان حسابی شلوغ است، اما روی چیزهایی که به آن‌ها شادی زیادی می‌بخشد یا تأثیر واقعی در کسب و کار و زندگی آن‌ها می‌گذارد، کار نمی‌کنند. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا ۸ راهکار مدیریت زمان برای افراد پرمشغله را بدانید.

ادامه مطلب
مقاله راه کارهای برای میگرن

چند راهکار برای مقابله با سردردهای میگرنی   میگرن تنها یک سردرد ساده ‏نیست، بسیاری از اوقات با علائم مختلف و آزاردهنده همراه است که عملکرد و فعالیت‌های روزانه فرد را مختل ‏می‌کند . فرمت پی دی اف 10 صفحه ...
دریافت فایل
مقاله راه کارهای برای میگرن

چند راهکار برای مقابله با سردردهای میگرنی   میگرن تنها یک سردرد ساده ‏نیست، بسیاری از اوقات با علائم مختلف و آزاردهنده همراه است که عملکرد و فعالیت‌های روزانه فرد را مختل ‏می‌کند . فرمت پی دی اف 10 صفحه ...
دریافت فایل
راهکار های تقویت چشم
کاربران رایانه معمولا عادت به پلک زدن ندارند و اغلب وقتی پای تلویزیون می نشینند پلک نمی زنند. حال به عنوان یک تمرین و برای تقویت عضله چشم به مدت چند دقیقه و هر ۴ثانیه یک بار پلک بزنید. البته تعداد زیادی هستند که به علت بیماری ها و مشکلات چشمی باید از عینک یا لنز استفاده کنند اما بیشتر مردم و افرادی که به قصد اصلاح دید خود عینک می زنند، می توانند با تمرینات ساده ای که طی ۵مرحله عضله چشم را تقویت می کند، به میزان زیادی از ضعی
فایل صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل ... - پیپر داکpaperdoc.4kia.ir › info2 › دانلود-رایگان-کتاب-صوتی-...۲۴ تیر ۱۳۹۸ - دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر دکتر ویلیام گلسر و کارولین گلسر ...
ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب)www.sayehsokhan.com › title=ازدواج بدون شکست (حل م...این کتاب به همراه CD کتاب صوتی با صدای دکتر صاحبی ارائه شده است ... دکتر
می دانی در انتظار یک تیک دوم ماندن، چگونه هر روز روحت را خرد می کند؟سال ها گذشته...
می دانی، من دل همه ی بعد از تو ها را شکستم :):
بعد از تو، اندک کسانی هستند که پایم ماندند.
و تو می دانی که من هنوز هم در حال شکست قلبشان هستم؟!
این است که عذابم می دهد.
یک بار تو قلب مرا شکستی و یک بار من قلبش را شکستم و قلب خودم هم شکست...!
گویا قربانی فقط منم که دلم دو بار شکست...
شکستی و شکست، شکستم و شکست! :)
اصلا کاش این دل لعنتی همیشه شکسته بماند تا شاید روزی، خاک بشود

بعد از شکست عشقی سراغ این کارها نروید

یکی از مهم‌ترین راه‌کارها برای فراموش کردن غم‌ها و پیدا کردن روحیه‌ای با نشاط، سرشلوغی است

هزاران بار برای هزاران نفر این اتفاق افتاده، که در میانه مسیری که به نیت ساختن آینده‌ای مشترک با کسی قدم برداشته‌اند، متوجه می‌شوند اختلافات و ناسازگاری‌هایی که باهم دارند آن‌قدر جزیی به نظر نمی‌رسد که بتوان از آن‌ها چشم‌پوشی کرد و تا آخر عمر با آن‌ها ساخت.
ادامه مطلب
موفق ترین افراد دنیا شکست خورده ترین افراد دنیا هستند.
دو سال پیش این جمله مرا با شکست و فلسفه آن آشنا کرد،اوایل هر چقدر می خواندم آن را نمی فهمیدم،داستان پایین درک درستی از آن جمله به من داد.
میگویند روزی آرتور گردون نویسنده،از بنیانگذار آی بی آر پرسید:چگونه به عنوان یک نویسنده سریع تر میتوانم به موفقیت برسم؟توماس واتسون که یکی از غول های بزرگ تجارت در آمریکاست،در جوابش گفت:اگر میخواهی سریع تر به موفقیت برسی،میزان شکست هایت را دو برابر کن
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ویلیام گلاسر ...ketab9.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ...دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر دکتر ... نویسندگان: دکتر ویلیام گلسر و کارولین گلسر مترجم: دکتر علی صاحبی دسته ...
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با ...bookmax.ir › دانلود-کتاب-صوتی-ازدواج-بدون-شکست-حل-م-2دانلود ک
شکست عشقی را فراموش نکنید !شاید اولین راه حلی که به ذهن افراد شکست خورده در جریان عشقی خطور می کند فراموش کردن عشقشان باشد . اما واقعیت این است که در زندگی انسان ها چیزی به نام فراموش کردن وجود نداشته است . ناخودآگاه انسان ها ، تمام مسائل زندگی را در خود ثبت و نگهداری می کند ، بنابراین نمی توان موضوعات ناراحت کننده و پررنگی مثل شکست عشقی را فراموش کرد و انکار آن منجر به آزار فرد تا پایان عمرش می گردد .
ادامه مطلب
شکست عشقی را فراموش نکنید !شاید اولین راه حلی که به ذهن افراد شکست خورده در جریان عشقی خطور می کند فراموش کردن عشقشان باشد . اما واقعیت این است که در زندگی انسان ها چیزی به نام فراموش کردن وجود نداشته است . ناخودآگاه انسان ها ، تمام مسائل زندگی را در خود ثبت و نگهداری می کند ، بنابراین نمی توان موضوعات ناراحت کننده و پررنگی مثل شکست عشقی را فراموش کرد و انکار آن منجر به آزار فرد تا پایان عمرش می گردد .
ادامه مطلب
شکست یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی است و می تواند درس های زیادی به ما بدهد، اما در صورتی که از شکست ها درس نگیریم، قطعا ضرر کرده ایم. بیشتر کارآفرینان بزرگ شکست های زیادی را در زندگی شان تجربه کرده اند و با درس گرفتن از آن و تلاش دوباره، به موفقیت رسیده اند. این افراد شکست را به عنوان یک تجربه یادگیری و راهنمای یک راه دیگر تلقی می کنند.
به گزارش آلامتو به نقل از success؛ حال این سوال مطرح می شود که چگونه می توان ایده شکست را به عنوان یک مانع در نظر گر
پائولو کوئلیو می گوید: “تنها یک چیز وجود دارد که یک رویا را غیر ممکن می کند و آن ترس از شکست است.”
ترس از شکست یکی از بزرگ ترین کابوس های بشر از گذشته تا امروز بوده است، بسیاری از افراد از شکست متنفر هستند چون آن را مقابل موفقیت، رشد، پیشرفت و کمال می دانند و به همین دلیل با چشیدن طعم تلخ آن دچار ناامیدی شده و دست از تلاش می کشند.
اما اگر شکست واقعا نقطه مقابل موفقیت است پس باید گفت افراد موفق دنیا هرگز رنگ شکست را به خود ندیده اند! اما آیا این ا
شکست غربگرایان در انتخابات سومین دوره مجلس خبرگان (آبان ۱۳۷۷) که سعید حجاریان از آن به عنوان ریزش آراء جبهه دوم خرداد یاد کرد؛ منجر به بروز فتنه ۷۸ شد. همچنین شکست جریان غربگرا در انتخابات ریاست جمهوری دهم نیز، پدید آور فتنه ۸۸ شد. تجربه دو دهه‌ی اخیر این واقعیت را رقم زده که هر گاه جریان شبکه همکار داخلی غرب در ایران شکست خورده؛ کشور دچار فتنه و آشوب گردیده است. DrRezaSeraj/2065
یکجاهایی اگر ضایع بشوی، هیچوقت نخواهی توانست که جبران کنی؛ هیچوقت هم باور نخواهی کرد...  درست مثل آن است که چیزی که شکست شکست‌. این شکستن به دیدن نیست به لمس کردن است یعنی برای دیدن نیست از جنس لمس کردن است... یکجاهایی اگر گاردت را باز کردی و ضربه‌ای خوردی این ضربه دیگر ناغافل نیست گر چه برای تو ناغافلانه است.. پس اگر بر روی زمین افتادی و شمارش آغاز شد، شکست را بپذیر، بپذیر یعنی باور کن که شکست خورده‌ای حال این شکست یعنی مرده‌ای؟ آری، میشود ای
مثلث ماموریت
یک راهکار ساده برای اینکه بدانیم چطور میتوانیم توانمندی ها و علایقمان را پیدا کنیم
و بدانیم در چه مرحله ای میتوانیم پیشرفت کنیم.
این راهکار استفاده از مثلث ماموریت است
سه ضلع این مثلث شامل هدیه ها،عشق و مهارت است.
هدیه ها همان توانمندی هایی است که خداوند به ما عطا کرده
توانمندی هایمان را لیست کرده و بررسی میکنیم که نسبت به کدام یک عشق و علاقه بیشتری داریم
سپس مهارتمان را در آنچه که توانمندیم و به آن علاقه داریم افزایش می دهیم.
ا
آواز عاشقانه ی ما در گلو شکست
حق با سکوت بود ، صدا در گلو شکست
دیگر دلم هوای سرودن نمی کند
تنها بهانه ی دل ما در گلو شکست
سربسته ماند بغض گره خورده در دلم
آن گریه های عقده گشا در گلو شکست
ای داد ، کس به داغ دل باغ دل نداد
ای وای ، های های عزا در گلو شکست
آن روزهای خوب که دیدیم ، خواب بود
خوابم پرید و خاطره ها در گلو شکست
«بادا» مباد گشت و «مبادا» به باد رفت
«آیا» ز یاد رفت و «چرا» در گلو شکست
فرصت گذشت و حرف دلم ناتمام ماند
نفرین و آفرین و دعا در گلو
تصور اینکه گوشی هوشمند اندرویدی ما دارای سرعت پایینی باشد کمی دور از انتظار است.اما این اتفاق ممکن است در هر زمانی رخ دهد.کافی است برخی از ترفندهای اندرویدی برای افزایش سرعت گوشی را بدانیم.
چند راهکار ساده برای افزایش سرعت گوشی های  اندرویدی
در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به شما این مراحل رو اموزش بدیم
ادامه مطلب
راهکار بهینه کنترل مصرف بنزین چیست؟

یکی از مهم ترین
روش های کنترل مصرف بنزین، افزایش جایگزین های آن مانند حمل و نقل عمومی
است. توسعه حمل و نقل عمومی نیازمند بودجه و برنامه ریزی صحیح است.
ادامه مطلب
پکیج کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ویلیام گلاسر :: دانلود ...ketab9.blog.ir › post › دانلود-کتاب-صوتی-ازدواج-بدون...دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر ... با تئوری ... https://plusplus360.com › دانلود-رایگان-کتاب-صوتی-تئوری-انتخاب ۳ ...
فایل صوتی ازدواج بدون شکست - پروژه ها - تک بوکwww.takbook.com › best › فایل-صوتی-ازدواج-بدون-ش...کتاب از
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
پکیج کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ویلیام گلاسر :: دانلود ...ketab9.blog.ir › post › دانلود-کتاب-صوتی-ازدواج-بدون...دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر ... با تئوری ... https://plusplus360.com › دانلود-رایگان-کتاب-صوتی-تئوری-انتخاب ۳ ...
فایل صوتی ازدواج بدون شکست - پروژه ها - تک بوکwww.takbook.com › best › فایل-صوتی-ازدواج-بدون-ش...کتاب از
به استناد سایت حقوقی دینا یکی از مشکلاتی که امروزه افراد با آن دست به گریبانند مزاحمت و پر سر و صدا بودن همسایه است . ما در این مقاله به بررسی راهکار های مسالمت آمیز و قانونی برای حل این مشکل پرداخته ایم . از جمله راهکار های قانونی برای مقابله با پر سر و صدا بودن همسایه می توان به ارسال اظهار نامه و طرح دعوا در شورای حل اختلاف اشاره کرد . البته به علت هزینه بر و زمان بر بودن راهکار های قانونی توصیه ما این است که ابتدا با استفاده از روش های مسال
رای ما برمکتب ناب سلیمانی نکوست/دلسپاری برولایت بهر ایرانی نکوست/انتخابات است و وقت اقتدارو انتخاب/یک حضور پرشکوهی مثل بارانی نکوست/مجلس ماانتظارش سوی یار رهبری/مجمعی از پیروانش مردطوفانی نکوست/رای ماتیری به دشمن تا شکست کاملش/یاری دین وولایت کارانسانی نکوست/مجلس ناب و ولایی راهکار مشکلات/زنگ بیداری ملت تابه سامانی نکوست/جمعه اسفند باشدیک شکوه افتخار/جلوه های باشکوه ناب واحسانی نکوست/گام دوم راولایت باجوانان شرح داد/رهبری مسلمین برآن
  6 #راهکار برای #کنترل_خشم به یاد داشته باشید :افکار شما باعث #خشم شما شده‌اند نه بقیه مردم بپرسید :آیا #عصبانیت م میتونه کمکم کنه که به اهدافم برسم؟بس کنید :از اینکه حالت دفاعی داشته باشید. به بقیه گوش کنید و سعی کنید آینده نگری اونارو درک کنید.فکر کنید :به موقعیت و میزان خشمتون تمرین کنید :نفس عمیق کشیدن و تکنیکهای ریلکسیشن اگر لازم بود :پیاده روی کنید تا آرام شوید.
علت شکست نور در منشور چیست؟
شکست نور در منشور اثبات می‌کند که هر چه طول موج کمتر باشد، نور بیشتر می‌شکند. یعنی نور بنفش، بیشتر از نور قرمز می‌شکند. دلیل این موضوع این است که ضریب
شکست مواد شفاف مختلف مانند شیشه، دقیقا مقدار معینی نیست و تا حدی به طول موج امواج نور بستگی دارد.

شکست نور در منشور نور‌ سفید یا همان نور مرئی، از چند رنگ تشکیل شده است که جدایی این رنگ‌ها، به وسیله منشور ممکن می‌شود. قرمز، آبی، نارنجی، زرد، سبز و بنفش رنگ‌های ت
شکست عشقی یکی از دردناکترین اتفاقاتی است که ممکن است فرد با آن مواجه شود و افسردگی بعد از شکست عشقی هم از شایع‌ترین پیامدهای آن است. ناراحتی و تنهایی، احساساتی هستند که پس از شکست عشقی، بسیار پررنگ و آزار دهنده می‌شوند. عکس العمل هر فرد نسبت به شکست عشقی متفاوت است ولی بسیاری از افراد این شکست عشقی را برای خودشان  شکستی بزرگ تلقی می‌کنند و آن را به عنوان یک نشانه ضعف برای خودشان در نظر می‌گیرند. به همین دلیل، احتمال بروز افسردگی پس از شکس
افزایش تمرکز در نماز
مطمئنا برای خیلی از شما عزیزان پیش آمده که در هنگام نماز خواندن حواستان پرت شود و ندانید رکعت چندم هستید و همین مورد اعصاب شما را بهم بریزد و یا همین حواس پرتی شما را برای خواندن نمازهای بعدی دلسرد کند.اما نگران نباشید چون من در این مقاله کوتاه و جذاب 2 راهکاری را بیان کردم که با توجه به ساده بودنشان بسیار بسیار بسیار مؤثر هستند.
افزایش تمرکز در نماز با 2 راهکار فوق العاده مؤثر
راهکار اول:به مهر نگاه کنید!
شاید این حرف من
نماز ظهر رو که خوندم ، سر سجاده دعا کردم گریه کردم ، که خدا خودش به خوبی از این مراحل سخت ،من و سینا رو عبور بده. به من صبر و ظرفیت بده که بتونم با تحمل کردن بزرگ بشم. به سینا کمک کنه که از این راههای پر خطر برگرده.
بعدش زنگ زدم دفتر مشاوره ، موضوع رو مطرح کردم چون یه راهکار خوب میخواستم راهکار عاقلانه، نه جنگ و دعوا و...
راهنماییم کردن که به روی خودم نیارم، عادی رفتار کنم و فرمودن چرا اینقدر همسر و کارهاش برات مهمه که دچار شکست بشی ؟ تو یه آدمی ، هم
 صرف فعل گیلکی شیکسن/ فارسی شکستن
این فعل در غرب گیلان به شکل ایشکفتن واگۊیه می‌شود

¤ ماضی ساده (شکست) » بیشکس
غرب: بیشکفت
 ---------------------------------
 ¤ ماضی نقلی (شکسته) » بیشکسه
غرب: بیشکفته
 ¤ ماضی بعید (شکسته بود) » بیشکسه بؤ
غرب: بیشکفته بۊ
¤ ماضی استمراری (می‌شکس) » شیکس
غرب: شیکفتی
¤ ماضی ملموس (داشت می‌شکست) » شیکسه دؤبؤ
¤ مضارع ملموس (داره می‌شکنه) » شیکسه دره
  -
ازدواج، راه‌حلی مناسب برای ترمیم شکست عاطفی نیست...
 شکست عاطفی در برخی موارد، انگیزه‌ای قوی برای ازدواج است.
 درد شکست و رنج جدایی همراه با خلا عاطفی ناشی از شکست عاطفی، آن‌ها را بر این می‌دارد که به ازدواج به‌عنوان گزینه‌ای برای رهایی از این درد روان‌شناختی فکر کنند. آن‌ها به خود می‌گویند برای رهایی از این همه رنج و فشار راهی جز ازدواج وجود ندارد.
چنین ازدواج‌هایی اغلب بدون شناخت کافی و عجولانه صورت می‌گیرد. به همین دلیل اغلب دردسرس
درمان قطعی خشکی چشم مزمن
گاهی اوقات خشکی چشم به حدی آزار دهنده است که احساس می‌کنید گرد و غبار یا یک جسم خارجی در چشمتان فرو رفته است. برای درمان خشکی چشم ما راهکار‌هایی
 را توصیه می‌کنیم که می‌تواند فوق العاده موثر باشد. برای آشنایی با درمان‌های خانگی خشکی چشم با مجله دلگرم همراه باشید.

ادامه مطلب
پیروزی بزرگ آن است که شکست بزرگ به همراه آورد. آه ای شکست بزرگ! ای فروریختن! آه ای زوال! بیا و ما را فروتنی بیاموز. ما را آفتاب بیاموز و سکرات ظلمت به پایان بر. 
آنچه می‌آموزاند شکست‌هاست،آنچه برمی‌خیزاند افتادن‌هاست،بس مبارک باد این شکستن و این افتادن! 
حلمی | هنر و معنویت
موسیقی:‌ Sayat Nova - Tamam Ashkhar
سلام دوستان ، من چند وقت پیش یک آموزش متن + تصویر در سایت برای حل مشکل فارسی نوشتن در فتوشاپ در سایت دانیال طاهری فر گذاشتم 
بعضی از دوستان ویدئوی آموزشی رو احتیاج داشتن 
این ویدئو هم ساخته شده و در صفحه قرار گرفته شده 
اما ویدئوی رفع مشکل تایپ فارسی در فتوشاپ در کانال یوتیوب قرار داده شده 
و خب خیلی از دوستان ظاهرا برای دسترسی به ویدئو به مشکل خوردن

در کل سعی می کنم تمام آموزش های فتوشاپ و ایلوستریتور به همراه ویدئو باشن و با همراهی کردن کا
می‌گفت: «فکر کن نه خانی آمده و نه خانی رفته. فراموشش کن و برگرد به جریان عادی زندگی.»
گفتم: «اتفاقاً هم خانی آمده و هم خانی رفته. راستش همینی که می‌بینی درست جریان عادی زندگی است.» و بعد فکر کردم اگر فقط مفهوم یک چیز را در زندگی خوب یاد گرفته باشم، آن مفهوم شکست است. بار اولی نبوده که طعم شکست را چشیده‌ام و بار آخر هم نیست. و اینکه من هم مثل هر انسانی از باختن و شکست خوردن ناراحت می‌شوم و اعصابم تیزتیزی می‌شود و چند روزی عقربه‌های رفتار و کردا

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
گاهی برخی از افراد ساختار پاهایشان به گونه ای است که برایشان حسابی دردسر ساز می شود. هنوز علت اصلی و مشخصی برای بروز اختلال در ظاهر پاها مشخص نشده است و تنها در برخی از موارد نادر، نرمی استخوان شدید می تواند دلیلی برای ابتلا به این نوع اختلال باشد ولی این مشکل، علت اصلی برای این موضوع محسوب نمی شود.

ادامه مطلب
اینتل به شکست خود در برابر AMD اعتراف کرد!
شرکت اینتل بالاخره به شکست خود در برابر AMD اعتراف کرد. یکی از مقامات اینتل در کنفرانس Citi، ضمن اقرار به این موضوع، از برنامه های آتی شرکت جهت ماندن در عرصه رقابت خبر داد.
مدتی است که اتفاق های جالبی در بازار پردازنده های x86 رخ می دهد. به عنوان مثال، شرکت بزرگ اینتل برای نخستین بار اعتراف کرده که بخشی از سهم بازار خود را به AMD باخته است. جیسون گریب، معاون و مدیر اصلی گروه تکنولوژی و پلتفرم های ابری، طی مصاحب
امشب حال من خوب نیست
قلبم و مشت سنگین غم داره فشار میده
اما حتما بهتر میشم
روزی میاد که باز سرپا میشم،میخندم و دیگه از یه رگ نامرئی توی قلبم خون جاری نمیشه
امشب سر نماز دلم شکست و بغضم هم شکست و قامتم هم شکست
وجودم تهی شد و دستم خالی شد و روحم ترک برداشت
اما حتما روزای بهتری هم هست و خنده باز میاد مهمون لب هام و چشمام میشه و دستام نمیلرزه
امشب من و دعا کنید
امشب دلای شکسته و بغضای شکسته و قامت های شکسته رو فراموش نکنید
بهتر است بدانیم دلایل شکست ایمپلنت دندان اگرچه نادر است اما به موفقیت اتصال استخوان فک و سلامت لثه بستگی دارد از همین رو شکست ایمپلنت دندان امکان پذیر است. لذا برای افرادی سوال پیش می آید که چرا ایمپلنت دندان گاهی دچار پس زدگی می شود در این مقاله به توضیح این مطلب خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوامل خطر (Risk Reduction) مهم در سطح فرد و جامعه - 70 اسلاید
پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوامل خطر (Risk Reduction) مهم در سطح فرد و جامعه پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوامل خطر (Risk Reduction) مهم در سطح فرد و جامعه پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوامل خطر (Risk Reduction) مهم در سطح فرد و جامعه پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوامل خطر (Risk Reduction) مهم در سطح فرد و جامعه پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوام
وقتی تنهایی و خستگی و شکست رو به روی من قرار گیرند، چاره‌ای جز نوشتن نیست. روزهایی که نمی‌نوشتم هیچ چیز خوب پیش نرفت و روزهایی که نوشتم، نیز تعریفی نداشت. هیچ چیز مربوط به نوشتن نیست، همه‌اش دروغ است.نوشته‌هایم، گفته‌هایی است پرداخته شده‌تر، دروغ‌هایی است که به حقیقت نزدیک‌ترند، باورپذیرترند. آن حرف‌هایی است که هیچ‌وقت به زبان نمی‌آورم، آن کارهایی است که هیچ‌وقت نمی‌کنم، آرزوهایی است که هیچ‌وقت به آن نمی‌رسم.نمود بزدلی من است -و
نرفته غربتش از یاد، یا رسول اللهز داغ فاطمه فریاد، یا رسول اللهبه ضربه ای درِ آتش گرفته با مسماربه روی دخترت افتاد یارسول الله****چه شد که حُرمت این بیت، در مدینه شکست؟!درِ حریمِ الهی به خشم و کینه شکستچه شد وصیتِ بر دوستی به اهل کسا؟!سه روز بعد شما استخوان سینه شکست***پیام غربت او شد به عاشقان ابلاغکه پر کشید پرستو نیامده از باغشکست شاخه و افتاد سِرّ مُستَودعنشست فاطمه بر خاک، آه از این داغ***برای دفن، تنش دستِ خادمه ماندهبه گاهواره ی او خیره ف
درمان شکست عشقی از چه راهی امکان پذیر است؟ عشق یکی از عمیق ترین احساسات بشری است که می تواند مجموعه ای از احساسات و هیجانات قوی دیگر را برای فرد به همراه داشته باشد. هرچقدر این احساس عمیق تر می شود شکست خوردن در آن نیز منجر به رنج شدیدتری خواهد شد. در این شرایط اگر فکری به حال خود نکنید ممکن است مشکلات روحی و عاطفی بسیاری سراغ شما بیایند و غم از دست دادن رابطه برای شما منجر به افسردگی و اضطراب مزمن شود. برای اینکه بتوانید از پس این مرحله دشوار
امروز در بازی سخت مقابل تیم آماده ولی عصر باوجود محروم بودن هادی اکبری وخستگی بازیکنان تیم شکست سختی خوردیم 
در این بازی تیم امید هشت بر پنج بازی را واگذار کرد.
در این بازی مرصاد علیپور گلزنی کرد وگل های خود را بالا برد تا به آقای گلی نزدیک شود 
ما برای رسیدن به موفقیت نیاز به شکست داریم!!!!!
شاید از خودتان بپرسید معنی این جمله چیست؟؟؟؟یعنی اینکه ما باید شکست بخوریم تا از آن استفاده کنیم و به موفقیت دست یابیم. بنابراین مقدمه ی موفقیت شکست است. اما خب چه شکستی برای ما سودآور و مفید است؟ شکستی که منجر به نتیجه و تغییر روش های منفی و تثبیت روش های مثبت باشد.
یکی از شکست هایی که دانش آموزان کنکوری تجربه می کنند شکست در آزمون است که همه ی دانش آموزان چه قوی،چه ضعیف، با آن مواجه می شوند. اما چی
بسم الله الرّحمن الرّحیم
خودت را دریاب، بقیه چیز ها در گوگل هست...مهم ترین سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که من برای چه خلق شدم.بگذارید سوال را ساده تر کنیم.من چه کاری را میتوانم انجام بدهم که از همه بهتر باشم؟جواب این سوال دقیقا همان هدفی است که شما برای آن خلق شده اید و آن همان رسالت شماست.رسالتی که شاید قبل از شما به دوش هزاران نفر دیگر هم در تاریخ بوده است ولی تنها تعداد کمی از آنها این را برآورده کرده اند و تعداد خیلی زیادی شکست خورده ا
آموزش خانه تکانی از نوع کامپیوتری 
کامپیوترها
هم مانند خانه ها هر چند وقت یکبار به مرتب سازی و رسیدگی احتیاج دارند و
شما می توانید با استفاده از راهکارهای زیر ان را انجام دهید. هیچ چیز
بیشتر از یک کامپیوتر کند نمی‌تواند در کارهای روزمره اختلال ایجاد کند.
گاهی تنها راه چاره خرید یک کامپیوتر جدید است؛ اما در اغلب موارد با چند
اقدام ساده می‌توان سرعت کامپیوتر را افزایش داد.در ادامه ۱۰ راهکار ساده
برای افزایش سرعت کامپیوتر ارایه می‌کنیم.
✍️ نتایج تحقیقات نورولوژیستهای آمریکایی نشان می‌دهد که مغز افرادی که دچار شکست عاطفی شدید می‌شوند واقعا دچار جنون می‌شود.
داستان عاشقانه لیلی و مجنون و اشعار چون "درد عشقی کشیده ام که مپرس" می‌توانند یک ریشه علمی‌داشته باشند. به طوری که دانشمندان کالج پزشکی آلبرت انیشتین از دانشگاه یشیوا در نیویورک دریافتند که عشق به شدت مغز را به خود وابسته می‌کند و زمانیکه فرد دچار شکست عاطفی می‌شود نتایج این شکست می‌تواند واقعا مغز را دچار جنون ک
چگونه جیبمان را پر نگه داریم؟
اگر شما هم می‌خواهید در زندگی به فقر و سختی در معیشت دچار نشوید و جیبتان همیشه پر باشد، پیشنهاد می‌شود به این 10 راهکار ساده که برگرفته از روایات معصومین است توجه کنید و از آن‌ها غافل نشوید.

بسیاری از آیات و روایات دینی به مسئله رزق و روزی پرداخته‌اند و توصیه‌های زیادی در این زمینه به ما رسیده که برخی موانع رسیدن روزی را معرفی می‌کنند و برخی دیگر عوامل افزایش روزی را بیان می‌کنند. البته خوب است که بدانید آن
راهکارهای مهم برای کاهش نرخ پرش سایت
کاهش نرخ پرش سایت

قطعا برایتان پیش آمده که موضوعی را در گوگل جستجو کنید و با انبوهی از نتایج مرتبط با موضوع مورد نظرتان،  بر خورد کرده اید. سپس چند وب سایت را باز کرده و بخش عمده آن ها را بدون صرف زمان و با چند ثانیه مرور ، بسته و به سراغ نتایج بعدی می روید. به این عمل، پرش سایت می گویند. البته وارد شدن به صفحه دیگری از وب سایت را نیز پرش سایت می گویند.
توجه هر چه بیشتر  و به کار گیری راهکار های کاهش نرخ پرش سا
لذت بردن از زندگی فقط با استفاده از  ۲۵ راهکار ساده!
لذت بردن از زندگی و خوشحال بودن این نیست که در روال عادی زندگی، عادت ها و حساب بانکی مان یک تغییر اساسی ایجاد کنیم. اغلب ما همه آن چیزی که برای لذت بردن از زندگی نیاز است، داریم فقط بستگی به اولویت هایمان دارد. اینجا به شما ۲۵ راه ساده پیشنهاد می دهیم که از زندگیتان لذت ببرید.

ادامه مطلب
#موهبت_کامل_نبودن نوشته ی #برنی_براون کتابی است که به ما گوشزد می کند ناقص بودنمان را قدر بدانیم و به ما راهکار می دهد که چطور با خودِ واقعی مان زندگی خوبِ مدنظرمان را بسازیم و از دنیای فکر و خیالِ خودنبودن بیرون بیائیم..کتاب در ۱۰ سرفصل اصلی راه هایی برای نزدیک شدن به خود اصیل ارائه می دهد:.راهکار ۱ (پرورش اصالت) اگر خود واقعی مان نباشیم، هرچه تلاش هم بکنیم یک روز به بن بست می خوریم. این روز شاید فردا باشد شاید سال بعد، اما نهایتا می آید و خِفتِم
خوب باید بگویم که هنوز کتابم را تمام نکردم!
چرا؟
چون وقتم را صرف کارهای بیهوده کردم و اگر بخواهم دقیق تر بگویم مشغول اینستاگرام و فضای مجازی بودم .دارم به این موضوع فکر میکنم که چطور زمان کمتری برای اینستاگرام بگذارم در حالی که هر روز بیشتر از روز قبل به آن وابسته میشوم .چند راهکار ساده دارم که تصمیم دارم آنها را عملی کنم ,مثلا چند روز پیش که سرم بشدت شلوغ بود حتی وقت نکردم روی دکمه اتصال اینترنت کلیک کنم.
و تا دو روز بعد فقط در حدی که گروه کلاس
«احساس میکنم ازش خوشم نمیاد»، اولین جمله‌ای بود که نوشتم. حس بدی داشتم. قیافه‌ام آویزون بود. خدایا! نکنه وقتی دعا می‌کنم تا بیاد اون بالا، کسی دستکاریش میکنه و داره یه برعکسش مستجاب میشه؟! الان هم حس خوبی برای دیدارهای بعدی و گپ و گفت‌های بعدی ندارم.
احساس می‌کنم شخصیت داستان «گردنبند» هستم که ناچارم به یه انتخابی دست بزنم که تو دلم نیست و بعدش هی احساس شکست پشت احساس شکست. اگر چه فعلا نباید زود قضاوت کنم اما خب. برای یکی مثه من که کلی کمال
خیلی از ما دوست داریم فرد موفقی باشیم و خیلی ها هم فکر می کنند موفق شدن راز و رمزی دارد و برای تبدیل شدن به یک فرد بزرگ و موفق، باید پول، سرمایه، پارتی و ... داشت.
اما این راز موفقیت انسان های بزرگ نیست. انسان های بزرگ بیش از هر چیز بر روی خودشان و توانمندی های خودشان سرمایه گذاری می کنند. اگر یک جستجوی ساده انجام بدهید و زندگینامه آنها را بخوانید، متوجه می شوید که خیلی از آنها، با کمترین سرمایه و امکانات اولیه توانسته اند به این جایگاه برسند.
در
اگر می خواهید در مورد تیراندازی مطمئن بدانید ، تقریباً 100٪ اثبات راز فریب باعث می شود تا تجارت بازاریابی آنلاین شما برای سالهای متمادی زنده و مرفه بماند ، در این مقاله این مقاله چگونه به شما نشان می دهد.این یک راز ساده است ، اما چیزی که اکثر مردم هرگز آن را نمی فهمند. با این حال ، اگر آن را بدانید و آن را درک کنید ، تقریباً می توانید شکست بخورید.با این حال ، اینجا راز است:موفقیت و شکست اغلب برای فروش مردم به آنچه آنها می خواهند ، کاهش می یابد نه آ

اگر از بیشتر مردم بپرسید که چه عواملی باعث عدم پیشرفت آنها می‌شود، می‌توانند فهرست بلند بالایی را نام ببرند. متاسفانه این فهرست در اکثر مواقع اشتباه است. به این علت که معمولا عوامل بیرونی زیادی را شامل می‌شود که این امر باعث می‌شود که افراد مشکلات واقعی شان را تشخیص ندهند.

آرمان: ترس از شکست خوردن، این ترس، قابل درک است. دائم فکر می‌کنیم که شکست چیز بدی است و به هر قیمتی باید جلوی آن را گرفت. بیشتر مردم این ترس را دارند بنابراین اصل ا
سلامی دوباره به همراهان عزیزم. امیدوارم احوالتون خوب و دلتون شاد باشه.این پست با احترام تقدیم همگی شما همراهان و  عزیزانی که پست قبل رو مطالعه کردند و به دنبال راهکار برای رفع کولیک هستند.
❇️ مادر بعد از شیر خوردن و بین شیردادن باید به دفعات،نوزاد را بغل کند تا هوایی که وارد معده او شده با آروغ زدن خارج گردد.
❇️ بعضی از مواقع هوا در معده نیست و در روده هاست، بنابراین مالش دادن شکم و خم کردن پاها نوزاد روی شکم او کمک خواهد کرد و سبب جابچایی گا
سلامی دوباره به همراهان عزیزم. امیدوارم احوالتون خوب و دلتون شاد باشه.این پست با احترام تقدیم همگی شما همراهان و  عزیزانی که پست قبل رو مطالعه کردند و به دنبال راهکار برای رفع کولیک هستند.
❇️ مادر بعد از شیر خوردن و بین شیردادن باید به دفعات،نوزاد را بغل کند تا هوایی که وارد معده او شده با آروغ زدن خارج گردد.
❇️ بعضی از مواقع هوا در معده نیست و در روده هاست، بنابراین مالش دادن شکم و خم کردن پاها نوزاد روی شکم او کمک خواهد کرد و سبب جابچایی گا
به گزارش دورتموند ایران ، تیم بورسیا دورتموند که در سخت ترین گروه لیگ قهرمانان اروپا قرار داشت موفق به صعود از این گروه به مرحله یک هشتم نهایی شد.
گروه F این رقابت های که به گروه مرگ نامیده شد، چهار نماینده از چهار کشور اسپانیا، ایتالیا، آلمان و چک داشت. بارسلونا، اینتر، دورتموند و اسلاویا پراگ تیم هایی بودند که در این گروه حضور داشتند.
دورتموند در اولین بازی خود برابر بارسلونا به تساوی صفر صفر دست یافت.در دومین بازی پراگ را دو بر یک شکست داد.
من همان شوالیه رخشان در تاریکی امروز ها بد شکست خورده ام،تحمل فشار های روحی و روانی و کلی زخم ها که خورده و تاب ایستادن ندارد...
از اسب افتاده و اسیر؛اسیر پلیدی ها...
مرا را راه رهایی کجاست؟
جنگیدن میگویی!یاری نمانده که...آری تنهای تنهایم!
ولی هنوز از اسب نیافتاده ام...

من شوالیه تنها،ارتشی یک نفره هستم...
چهل سال است مردم ایران، آمریکا را شکست می دهند
آمریکا در یک نبرد چهل‌ساله دائم دارد از ملّت ایران ضربه میخورد و شکست میخورد.
دلیل شکست آمریکا از ملّت ایران در این چهل سال این است که همه‌ی سلاحهایی را که آمریکایی‌ها میتوانستند علیه ایران به کار ببرند، به کار بردند -سلاح سیاسی، سلاح نظامی، سلاح امنیّتی، سلاح اقتصادی، سلاح فرهنگی، رسانه‌ها، تبلیغات- و هر کاری میتوانستند بکنند کردند؛ برای چه؟ برای اینکه در طول این چهل سال -از روز اوّل تا امر
همه ما از آمارهای وحشتناک کسب‌وکارها خبر داریم. بیشتر کسب‌وکارهای نوپا شکست می‌خورند. بسیاری از کارشناسان، دلیل این شکست‌ها  و اشتباه رایج کارآفرینان را ریسک‌های نوآوری می‌دانند. با این حال، ما پی برده‌ایم که مساله دیگری وجود دارد که به همان اندازه در شکست کسب‌وکارها اثر دارد.

این عامل، مدیریت نادرست روابط کلیدی و به ویژه شکست در مذاکرات بنیان‌گذاران و کارآفرینان است. اداره یک کسب‌وکار نیاز به مذاکرات بسیاری دارد که با شرکا، شرکا
11 راه حل برای درمان آنفولانزا و سرما خوردگی در منزل

آنفولانزا؛ یک بیماری عفونی خطرناک و شبیه به سرماخوردگی است که البته می‌تواند منجر به مرگ شود! علائم و راهکار های درمانی آنفولانزا چیست؟
علائم آنفولانزا را جدی بگیرید! یک بیماری واگیر دار که باعث عفونت دستگاه تنفسی می‌شود و با علائم شدیدی همراه است. قطعا فصل سرما تشدید کننده این بیماری و انواع مختلف آن است؛ بهتر است اینگونه بگوییم که این روز ها تب آنفولانزا (آنفلوانزا) بسیار داغ است حتی
منشور چیست؟
هنگامی که باران می‌ آید همه‌ی ما گاهی با پدیده‌ رنگین‌ کمان رو به ‌رو شده‌ ایم
رنگین‌ کمان پدیده‌ی زیبایی است که در آن نور خورشید به رنگ‌های مختلفی در آمده و ما نواری با رنگ‌های مختلف در آسمان می‌بینیم. توضیح علمی، برای ایجاد این پدیده منشور
است. در این بخش منشور و شکست نور توضیح داده می‌شود.
 منشور جسمی از جنس بلور یا جنسی دیگر است که نور پس از عبور از آن تجزیه می‌شود. منشور محیط شفافی است که به دو سطح صاف و شفاف غیر موازی خ
راز موفقیت چیست؟
اگر زندگی افراد موفق را دنبال کنیم به نکات قابل تاملی برخورد می کنیم . اولین و اساسی ترین خصوصیت افراد موفق، پشتکار است. این افراد از شکست نه تنها نا امید نمی شوند بلکه هر شکست برایشان درسی جدید است. شکت نشان دهنده ایرادات است و با رفع آنها مسیر صحیح یافته می شود. در بسیاری مواقع ایده ای درست با مسیری اشتباه به شکست می خورد. لذا اگر بازخوانی صحیحی صورت پذیرد آنگاه در انتخاب راه درست تجدید نظر می شود.
داشتن شبکه ای قوی از دوستان
ما برای رسیدن به موفقیت نیاز به شکست داریم!!!!!
شاید از خودتان بپرسید معنی این جمله چیست؟؟؟؟یعنی اینکه ما باید شکست بخوریم تا از آن استفاده کنیم و به موفقیت دست یابیم. بنابراین مقدمه ی موفقیت شکست است. اما خب چه شکستی برای ما سودآور و مفید است؟ شکستی که منجر به نتیجه و تغییر روش های منفی و تثبیت روش های مثبت باشد.
یکی از شکست هایی که دانش آموزان کنکوری تجربه می کنند شکست در آزمون است که همه ی دانش آموزان چه قوی،چه ضعیف، با آن مواجه می شوند. اما چی
میتوان خیلی راحت خاطرات آدم های ساده را تغییر داد.
اگر چندبار زیر گوششان دروغی بخوانی و وانمود کنی که حقیقت همان است که تو میگویی، خاطراتشان را ( فقط به خاطر تو ) عوض می کنند، اشک هایشان را به دست فراموشی سپرده، رنج هایی که کشیده اند را به دست باد می سپارند و همان تصویری را در ذهنشان می سازند که تو میخواهی.
آدم های ساده را خیلی راحت می توان گول زد.
مایه اش یک زبان چرب و نرم است که خامشان کند و تا ابد مریدت شوند.
و چه قدر این آدم های ساده زیادند. آدم
دیدم یکی به اسم پریناز استوریمو ریپلای کرد و نوشت : 
"سلام دوستت دارم"
تعجب کردم و موندم که کیه. جواب دادم سلام مرسی عزیزم. می شناسمت؟ 
گفت الف‌. ت !! 
یه لحظه فلاش بک خوردم. حالم خوب شد. لبخند زدم. همون دختر ساده مهربون که سخت تر از بقیه می فهمید و خیلی راحت می شد دستش انداخت. همون که خیلی می فهمید و به روی خودش نمی آورد و قلبش راحت می شکست و قلبش راحت ترمیم می شد. همون که چیزایی می دونست که خیلیا نمی دونستن 

الف. ت یه روزی بهم یاد داد که هیچ کسی اون
کسب و کار اینترنتی در ایرانمدت هاست تیم وان کلیک در حال آسیب شناسی کسب و کار اینترنتی در ایران است.از بانوانی که می خواهند کسب و کار اینترنتی در منزل داشته باشند تا مردانی که به امید درآمد های بالا اقدام به راه اندازی این کسب و کار اینترنتی کرده اند.در این مقاله می خواهیم به دلایل شکست وب سایت های ایرانی بپردازیم و تا حد ممکن روش های اصلاحی را معرفی کنیم.
ادامه مطلب

به نظر می رسد که غذاهای پرواز روز به روز در حال تغییراست. اما جان والتون، کارشناس هوانوردی چند ترفند مهم برای تهیه غذای مناسب هنگام پرواز دارد.
مقداری بیشتر هزینه‌ کنیدساده ترین راهکار این است که چند دلار اضافی خرج کنید. تعداد زیادی ای از شرکت های هواپیمایی وعده های غذایی را ارائه می دهند، که سطح کیفیت بهتری دارند. به عنوان مثال، در شرکت هواپیمایی فرانسه، مکانی به نام “la carte” هست و با هزینه  ۱۲ تا ۲۸ یورو سرآشپز دارد و همچنین منو سنتی فران
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
راهکار‌هایی برای انتخاب جراح بینی

مهم‌ترین مرحله در پروسه جراحی بینی، انتخاب یک جراح کاربلد و با تجربه است. باید به این موضوع دقت شود که هر ارزانی بی‌دلیل نیست و بهتر است در هنگام انتخاب جراح بینی، به سراغ ارزان‌ترین گزینه ممکن نروید و مواردی مانند تجربه پزشک را در اولویت قرار دهید.
یک جراح بینی کم‌تجربه ممکن است علاوه بر عدم دستیابی به نتیجه ظاهری مطلوب، مشکلات و اختلالات تنفسی خاصی را نیز در بیمار ایجاد کند. مشکلاتی که معمولاً منجر ب
دانش آموزان عزیز می توانند با کشیدن نقاشی در باره یکی از موضوعات 1-چگونه از خود دربرابر کرونا محافظت کنیم 2- من هر روز چندین بار دستانم را میشوییم 3- بهتر است در خانه بمانیم و یا هر موضوع دلخواه دیگرو ارسال آن به ایمیل زیر در مسابقه بباهم کرونا را شکست میدهیم که از طرف اداره آموزش و پرورش برگزار می شود شرکت کنند.
hamidsoheilian1@gmail.com
برای اینکه زباله‌های سفرتان را به صفر برسانید، ساده‌ترین راه این است که استفاده از وسایل یک‌بار مصرف به‌خصوص پلاستیک‌ها را کنار بگذارید و از وسایلی با دوام و ماندگاری بالا استفاده کنید. احتمالا جنبش «زباله صفر» به گوش‌تان خورده است. در این جنبش، افراد با تغییر سبک زندگی خود، تولید زباله را به صفر می‌رسانند،‌ به عبارتی استفاده از وسایل یک‌بار مصرف به‌خصوص پلاستیک‌ها را کنار می‌گذارند. این موضوع در طول مسافرت نیز رخ می‌دهد و از غذاه
چند راهکار برای پیشگیری از آلزایمر

مطالعه را به قصد آموختن و به خاطر سپردن انجام دهید 
  - این کار فعالیت عصبی مغز را بیشتر کرده و مغز را به چالش میکشد 

پیاده روی
سه بار در هفته پیاده روی کنید سی دقیقه با سرعت متوسط  تا تند راه بروید و گردش خون مغز را بهبود بخشید 

ویتامین B12 و ویتامین E
ویتامین B12 و ویتامین E به داشتن حافظه بهتر شما کمک میکند و باعث بهبود عملکرد مغز میشود
ادامه مطلب
به نام خدا
سلام. امیدوارم حال همگی خوب باشه ان شاء الله.
راستش سوالم رو با احتیاط و دو دلی زیادی دارم میپرسم چون افراد زیادی رو ندیدم که این مشکل رو داشته باشن یا حداقل بتونن درکش کنن؛
دختری حدود 22 ساله هستم، خواب به شدت سنگینی دارم. در حدی که مثل بقیه افراد در حین خواب به صورت خودآگاه بیدار نمیشم برای دستشویی رفتن. شاید این حس به مغرم منتقل میشه ولی بدنم بهش حساسیت نشون نمیده. نمیدونم. و این قضیه باعث یه اتفاق ناخوشایند میشه ... ، البته شاید 3 ی
پرسشنامه استاندارد شکست های شناختی (CFQ)
دانلود پرسشنامه استاندارد شکست های شناختی (The Cognitive Failures Questionnaire) ، در قالب فایل word، شامل 25 سوال و 3 مولفه، همراه با راهنمای نمره گذاری و تفسیر، پایایی و منبع مورد استفاده. این پرسشنامه به صورت فارسی و انگلیسی می باشد.
✳️ از شکست نترسید...
✳️ شما بارها شکست خوردید حتی اگر یادتان نباشد:
✳️ اولین باری که سعی کردید راه بروید افتادید مگر نه؟
✳️ اولین باری که سعی کردید شنا کنید داشتید غرق می‌شدید مگر نه؟
✳️ اولین باری که سعی کردید توپ را گل کنید به خارج رفت مگر نه؟
نگران تعداد دفعات شکست‌هایتان نباشید؛ نگران تعداد دفعاتی باشید که می‌توانستید سعی کنید و تلاشی نکردید.
قانون زندگی٬ قانون باورهاست.
بزرگان زاده نمی‌شوند٬ ساخته می‌شوند
بزرگی خودمان را بساز
ایمان بیاورید به اینکه چیزهای خوب قرار است برایتان اتفاق بیافتد..در مورد چیزهایی که می خواهید صحبت کنید.از شور وشوق نیافتید..به چیزهای منفی توجهی نشان ندهید به بدی و اتفاقات شوم ایمان نداشته باشید ..وفقط در انتظار خیر و برکت و خوشی باشید...در جهت رویاهایتان باشید شکست را شکست دهید باید که زندگی عالی داشته باشید وبه جز این به هیچ چیز قانع نشوید...شما بسیار قدرتمند هستید...
♦️ آنروز که ابوبکر رای آورد ، علی (ع) شکست نخورد، مردم سرنوشت خودرا به تباهی سپردند... ♦️ آنروز که عمر بر مسند خلافت نشست، علی (ع) کوچک نشد، مردم اشتباهشان را تکرار کردند... ♦️ آنروز که شورای شش نفره، عثمان را برعلی (ع) ترجیح داد، علی (ع) شکست نخورد، خواص به مردم خیانت کردند..
ادامه مطلب
#مسیرعشق    2
-پخ
-چته دیونه شیشه شکست.
-شیشه شکست یا فکرای توتیکه پاره شده
خب بگو ببینم باز تو کدوم خیال سفر میکردی.
-هیچ جا فعلا که شدم همسفرتو.دمت گرم دختر تواین هوای سرد شیر کاکائو واقعا میچسبه.ممنون
-اصلا تعارف نکنیا یهو شرمنده مهمونم میشم.خوبه اصلا چیزی نمیخواستی.ولی نوش جونت بخاطر اون تشکرت
-بهارمیدونی جای چی الان خالیه
-جای چی؟
ادامه مطلب
تا حالا هیچی نتونسته منو متوقف کنه ،
 شده که منو خسته کنه زمین بزنه خاکی کنه ، 
اما هیچی نتونسته مانع رسیدن به هدف هام بشه ،
 خوشحالم توی زندگیم با کسایی آشنا شدم که برام مفید بودن ،
 اول برای خودم که خود سازی کنم 
دوم اینکه بتونم یه مدیر بشم ،
 برای رسیدن به هدف هام یاد گرفتم که روحیه خستگی ناپذیری داشته باشم 
و میدونم که موفقیت با بارها و بارها شکست 
و تجربه کردن به دست میاد.

چگونه زندگی شادتری داشته باشیمبه راستی چگونه زندگی شادتری داشته باشیم. ما در اینجا چند راهکار ساده و موثر برای شاد زندگی کردن و در عین حال سالم تر بودن برایتان عرضه کرده ایم امیدوار هستیم برایتان مفید باشد. برای اینکه در این امر موفق باشید تنها باید نگاهتان را به زندگی تغییر دهید و در عین حال عادت های جدید و مثبت در خود به وجود بیاورید. بیایید با خود قرار بگذارید که مثلا تا سال آینده به این مهم دست پیدا خواهم کرد و در نتیجه  شادتر و سرحال تر
یه عزیزی نوشته بود کاش برگردیم به دورانی که نهایت غممون شکست عشقی بود...بعد سوالی که برام پیش اومد اینه که مگه شکست عشقی آسونه؟ من سر شکست عشقیم رسما متلاشی شدم..یعنی برای من اینجوری بود که انگار زنده زنده داشتم جون میدادم حالا نمیدونم شایدم من خیلی لطیف و حساسم به هر حال.طول کشید تا تیکه تیکه هامو جمع کنم و خودمو پیدا کنم...ولی انقدر اون روزها تلخن که حتی نمیخوام یادم بیاد...البته دروغ چرا...وقتی مرور میکنم که چه روزایی رو از سر گذروندم و بالاخر
یک قاشق جوش شیرین را در کاسه‌ای کوچک ریخته و کمی آب به آن اضافه کنید تا حالت خمیری پیدا کند. سپس این خمیر را به آرامی روی محل‌های گزیدگی قرار دهید و ۱۵ دقیقه صبر کنید. می‌توانید با مالیدن کمی آبلیمو به محل گزیدگی، خارش پوست خود را کاهش دهید. اما اگر به دلیل خاراندن زیاد پوست قسمت نیش پشه زخم شده است پیشنهاد می‌شود از آلوئه‌ور استفاده کنید. شما می‌توانید با مالیدن کمی از ژل آلوئه ورا روی پوست خارش را کاهش دهید و به ترمیم آن کمک کنید.
پرسشنامه شکست های شناختی شغلی
دانلود پرسشنامه شکست های شناختی شغلی، در قالب فایل word، شامل 30 گویه همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر، روایی و پایایی و منابع مورد استفاده شده. خطاهای شناختی، خطاهایی با پایه شناختی هستند که در طی انجام وظیفه ای که فرد معمولا قادر است آن را بدون خطا انجام دهد. این خطاها ...
دکتر اسپنسر جانسون، نویسنده کتاب چه کسی پنیر من را برداشت، فرق بین آدم‌ها و موش‌ها را این طور توصیف می‌کند.
وقتی یک موش حس می‌کند تلاش‌هایش به نتیجه نمی‌رسد، روش خود را عوض می‌کند، اما وقتی آدم‌ها حس می‌کنند کاری که انجام می‌دهند به نتیجه نمی‌رسد، عصبانی و خسته می‌شوند و دوست ندارند روش خود را عوض کنند. حتی گاهی اگر کسی راهکار تازه‌ای را به آنها نشان دهد، حالت دفاعی به خود می‌گیرند و می‌گویند: «من همیشه این کار را همین طور انجام داد
جنگ بدر در یک اتفاق عجیب و معجزه گونه، مشرکین تا به دندان مسلح شکست خوردند و مسلمین پابرهنه و مستضعف پیروز شدند!
جالب اینکه 《علت شکست و پیروزی》 در هر دو گروه آنچنان که خداوند آگاه به آشکار ونهان میفرماید، یک چیز بود:
《کم و سبک نشان دادن حریف》
- وَإِذْ یُرِیکُمُوهُمْ إِذِ الْتَقَیْتُمْ فِی أَعْیُنِکُمْ قَلِیلاً وَیُقَلِّلُکُمْ فِی أَعْیُنِهِمْ لِیَقْضِیَ اللّهُ أَمْراً کَانَ مَفْعُولاً وَإِلَی اللّهِ تُرْجَعُ الأمُورُ (44) انفال-
کم نش
2404 - «سعید شمیرانی» که پیشتر از مریدان «هخا» بود، پس از آنکه در سالهای اخیر چندین بر تلاش کرد تا عناصر ضدانقلاب را به شورش خیابانی و تخریب اموال عمومی دعوت کند، اما با بی‌توجهی مطلق مردم روبرو شده، با ذلت اعلام شکست کرد و گفت: “مردم با ما نیستند و متاسفانه راهی دیگر را انتخاب کرده‌اند ...”
دانلود فایل اصلی
حسام حسین‌زاده

چکیده:
مسئلۀ شکست تحصیلی[1] (افت تحصیلی) در طول چند دهۀ گذشته همواره (با عناوینی ظاهراً متفاوت) بخشی از نگرانی‌های نظام آموزشی (سیاست‌گذاران آموزشی و معلمان) و والدین دانش‌آموزان بوده است. خواستِ پیشگیری از شکست تحصیلی یا نشان‌دادن بهترین واکنش به رخ‌دادن آن باعث شده حوزه‌های مختلف دانش (به‌ویژه روان‌شناسی) به این مسئله ورود کرده و در این زمینه نظریه‌پردازی کنند. برای پیشگیری از شکست تحصیلی و واکنش نشان‌دادن به آن، او
برای اقتدا به حرف بکت که: "دوباره تلاش کن. دوباره شکست بخور. بهتر شکست بخور." با سرعت هرچه تمام‌تر برای از دست دادن‌ها و شکست خوردن‌ها و شکست‌ها و افسوس‌ها و زخم‌های جدیدتر قدم برمی‌دارم. اعداد بی‌معنا هستند. رد محوی همه خط‌ها را از روی تقویم پاک کرده است. عقربه‌های ساعت را از حرکت باز داشته‌اند. همه چیز با هاله‌ای از مه پوشانده شده است. زندگی در ایده‌آل‌ترین شکل خود ادامه دارد. دوست داشتم برای سال‌های متمادی همین گونه بماند تا بتوانم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها